Nabídka tisku map

grafika velkoformátový tiskVÚMOP vytváří a spravuje rozsáhlou skupinu specializovaných pedologických dat a jejich interpretací, dat o ohroženosti vodní a větrnou erozí a ohroženosti dalšími degradačními faktory. Z těchto dat jsme Vám schopni připravit mapové kompozice podle Vašich potřeb. Kompletní výčet našich dat i s popisem najdete v katalogu map (odkaz).

Jako podklad pro lepší prostorovou orientaci v mapách využíváme dostupné datové zdroje, zejména pak ortofoto mapy (ČÚZK), hranice půdních bloků LPIS (MZe), hranice parcel (KN), případně i jiná dostupná data podle přání zákazníka.

Rovněž jsme schopni vytisknout Vaše mapové výstupy z LPIS.

Mapy až do formátu A0+ tiskneme na jednu stránku. Větší mapy pak tiskneme jako plakát rozdělený na více dlaždic. Celková velikost plakátů je prakticky neomezená.

V naší nabídce je na výběr z tisků na papír různé kvality, laminace map do fólie, kašírování na KAPA desky a rámování do hliníkových rámů pro zavěšení map na stěnu. To Vám umožní sestavit si výslední mapu přesně podle Vašich aktuálních potřeb.

Ceny jednotlivých map jsou kalkulovány individuálně podle aktuálního ceníku. Průměrná cena vytištěné mapy na kvalitní papír formátu A0 s laminací a rámováním pro pověšení na stěnu se pohybuje kolem 2500 – 3500 Kč s DPH (závisí na zvolených parametrech).

 

Ukázky map:

Ukázka mapy 1   Ukázka mapy 2   Ukázka mapy 3

V případě zájmu nás kontaktujte na dataatvumopcz či na telefonním čísle 257 027 265.