Kariéra

Výzkumný ústav meliorací a ochrany půdy, v.v.i., Žabovřeská 250, Praha 5-Zbraslav, hledá zaměstnance na pozice:

ilustrační obrázek

Samostatný odborný laborant

Kdo jsme:

  • laboratoř Výzkumného ústavu meliorací a ochrany půdy, v. v. i.
  • provádíme chemicko – fyzikální a biochemické rozbory pevných materiálů (půdy, kaly, sedimenty), vod a rostlinného materiálu

Náplň práce:

  • měření a uživatelská údržba laboratorní techniky (zejména ICP – OES, FAAS, Kontinuální průtokový analyzátor Skalar, C/N analyzátor)
  • vyhodnocení naměřených dat a jejich zápis do laboratorního informačního systému
  • zodpovědnost za dodržování systémů kvality a bezpečnosti práce
  • administrativní činnost vyplývající z ČSN EN ISO/IEC 17025: 2018

Očekáváme od vás:

  • minimálně SŠ vzdělání chemického nebo přírodovědného směru
  • praxi v analytické laboratoři min. 2 roky
  • schopnost samostatné práce na PC včetně práce se SW k analyzátorům
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost, systematičnost

Nabízíme vám:

  • zodpovědnou práci
  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • stravování v budově s příspěvkem zaměstnavatele (vlastní jídelna)
  • příspěvek ze sociálního fondu na kulturní, rekreační účely, sport aj., případně penzijní připojištění

Termín nástupu:

  • ihned, popř. dle dohody

Pracovní poměr:

  • na dobu určitou 1 rok, následně doba neurčitá

Mzda:

  • mzdový tarif dle platného vnitřního předpisu

V případě zájmu zasílejte přihlášky do výběrového řízení formou strukturovaného životopisu na email stencelova.jana@vumopcz.