Seznam pracovníků ústavu

Telefonní ústředna: 257 027 111. Pro přímou volbu použijte 257 027 a linku pracovníka
Příjmení Jméno Titul Titul, za Kancelář č. Tel. linka Mobil E-mail
Novotný Ivan Ing. 8b 204 725775780 novotny.ivan@vumop.cz
Papaj Vladimír Ing. Ph.D. 13 239 725755532 papaj.vladimir@vumop.cz
Pelíšek Igor Mgr. Ph.D. 311 607060367 pelisek.igor@vumop.cz
Petera Martin Bc. 206a 312 725819970 petera.martin@vumop.cz
Peterková Jana Ing. 215 275 725928507 peterkova.jana@vumop.cz
Petrů Anita Ing 206 311 725551380 petru.anita@vumop.cz
Petrus David Ing. 7 308 petrus.david@vumop.cz
Pochop Michal Ing. 135 277 725879351 pochop.michal@vumop.cz
Podhrázská Jana doc. Ing. Ph.D. 138 274 737879678 podhrazska.jana@vumop.cz
Pražák Pavel 212 326 606377634 prazak.pavel@vumop.cz
Řeháček David Ing. 205 310 720958892 rehacek.david@vumop.cz
Ringesová Iva 351
Šádek David 222 339 606498325 sadek.david@vumop.cz
Šímová Hana 318 236 simova.hana@vumop.cz
Skála Jan Mgr. 124 274 skala.jan@vumop.cz
Skokanová Eliška Mgr. 16 220 skokanova.eliska@vumop.cz
Sobotková Anna Ing. 308 205 602372562 sobotkova.anna@vumop.cz
Srbek Jan Ing. 218 334 720958887 srbek.jan@vumop.cz
Štěpánová Věra 33 324 725 541 120 stepanova.vera@vumop.cz
Svítková Iva 308 262 606085203 svitkova.iva@vumop.cz
Tlapáková Lenka RNDr. Ph.D. 310 737 648 486 tlapakova.lenka@vumop.cz
Vacek Jaroslav 2 226 606079014 vacek.jaroslav@vumop.cz
Vácha Radim doc.Ing. Ph.D. 307 300 606657581 vacha.radim@vumop.cz
Veselá Ivana 111 303 vesela .ivana@vumop.cz
Vlčková Martina Ing.
Vojířová Olga 312 214 vojirova.olga@vumop.cz
Vojtěchovský Tomáš Ing. 18 219 vojtechovsky.tomas@vumop.cz
Vopravil Jan Ing. Ph.D. 34 350 602676471 vopravil.jan@vumop.cz
Zajíček Antonín Mgr. Ph.D. 208b 314 604 444 971 zajicek.antonin@vumop.cz
Zámečníková Hana Ing. 314 240 725744408 zamecnikova.hana@vumop.cz
Zelenková Kateřina Mgr. 21 306 zelenkova.katerina@vumop.cz
Žížala Daniel Mgr. 4 232 602393534 zizala.daniel@vumop.cz
Zoulová Stanislava Ing. 116 305 zoulova.stanislava@vumop.cz

Stránky